Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 03.08.2011
Vložil Admin
Titulok Re:osmákdegu zábava + kŕmeňie

Prepacte myslela som ze je to len rada pre citatelov....mate dobre napady...len tak dalej a vas Degu sa urcite nebude nudit :)

Dátum 02.08.2011
Vložil Erik
Titulok Prečo mu to robí?

Tak ahojte.Zas som to ja.Teras mám takú otázku.Dokúpil som teda brata toho samca co mam doma.Su úplne v pohode nebijú sa ani nič len ten čo bol v klietke prvý tak ako keby toho mladšieho začal páriť.Neviete prečo?.Ale inak úplne v pohode.
DAKUJEM :-)

Dátum 03.08.2011
Vložil KLára a adam
Titulok Re:Prečo mu to robí?

Buď sa len bijú alebo si si kúpil omilom jednu samičku:)

Dátum 03.08.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Re:Prečo mu to robí?

Erik je to úplne normalne spravanie Degu, kedze su viaceri potrebuju si vytvorit hierarchiu...to znamena ze jeden z nich musi byt panom :) takze ak by si badal nahodou aj mensie prieky medzi nimi tak je to uplne v poriadku pokym sa nebiju prilis.... :) vela stastia prajem :)

Dátum 02.08.2011
Vložil Klára a Adam
Titulok osmák degu zábava + kŕmenie

My sme skúšali dať osmákom šnúrku so zátkou od vína (samozrejme už suchou). Ale potom sme skúsili na šnúrku pripevnit jedlo a tak sme našli spôsob ako zabaviť a nakŕmiť osmákov . Stojí to za pokus :-)

Dátum 03.08.2011
Vložil Admin
Titulok Re:osmák degu zábava + kŕmenie

Je to naozaj dobry napad....s tymto zariadenim a zabavanim Degu sa da naozaj vyzabavat....je len naozaj dolezite aby ste dbali o to co mozu a co nie :) vela stastia prajem :)

Dátum 31.07.2011
Vložil Aja__
Titulok Vypadávanie srsti

Ahojte, tak môj osmak sa ešte stále nedá chytiť aj keď sa mu denne venujem :-/ ale všimla som si že nad ňufáčikom má taký vyplznutý fliačik :( Dorastie mu tá srsť? X(

Dátum 31.07.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Vypadávanie srsti

Aby sa dal chytit tak to trva naozaj dlho....tomu musis dat viac a nie len par dni...niekedy to trva aj par mesiacov....a co sa tyka vyplznutej srsti nad nufacikom tak to moze byt aj kvoli tomu ze obhryzava klietku (ak je to naozaj tym)...treba dat pozor ci mu nahodou nieco nechyba, bud priestor alebo mineralne latky...ak to nema od klietky tak treba hladat iny dovod....ale urcite mu coskoro dorastie :)

Dátum 01.08.2011
Vložil Aja__
Titulok Re:Re:Vypadávanie srsti

praveže s klietky to asi mať nebude... pokúsim sa v zverimexe nájsť nejaké doplnkové vitamíny, možno mu niečo naozaj chýba :-/... No a aj ja mám problém s tým že sa mi zdá niekedy dosť smutný :( Hrať sa s nim ešte moc nemôžem lebo ma trocha hryzie, uteká atď... Takže som už aj rozmýšľala o tom či by mu nebolo dobré kúpiť kamaráta... Lenže moc neviem čo by to obnášalo - resp. bude im stačiť jedno koleso na behanie? Treba pre 2 osmaky 2 misky? Bude ich viac cítiť keď budú dvaja? :(
Osmaka degu mám prvý krát takže sa v ich správaní moc nevyznám :-/
A, mimochodom, môj degu niekedy tak akoby "kýcha".. Stáva sa to tak 1x denne ale "kýchne" viac krát za sebou :/

Dátum 02.08.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Re:Re:Vypadávanie srsti

Ja osobne odporucam mu kupit kamarata pretoze degu su velmi spolocenske a aj vo volnej prirode ziju vo velkych skupinkach...a vsak aj pri vybere kamarata treba byt opatrni aby si nahodou nekupila opacne pohlavie ak nechces mat male degu :)...a co sa tyka zariadenia tak sa neboj staci ti jedno koleso, aj ja mam 2 degu a vystacia si....ale co sa tyka misiek tak sa moze stat ze sa o jednu budu bit cize je idealne im davat dve misky....kludne si precitaj tuto stranku a dozvies sa viac informacii o degu, je tu toho naozaj vela a aj uzitocne rady....co sa tyka zapachu tak je mozne ze ich bude citit viac ale myslim si ze to nebude az taky velky rozdiel ako ked je len jeden...a kychania sa neboj to robia aj moje a je to normalne ak vsak nekycha prilis casto, pokial by si badala aj ine priznaky choroby, ako napr. tecenie z nosa tak moze ist o nadchu ale aj taketo veci sa tu docitas....skus si ju precitat a ak by si mala s niecim problem tak kludne napis, velmi rada poradim :)

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode