Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 22.07.2011
Vložil monika
Titulok darujem osmaka

Darujem dve mladatka osmacikov, pravdepodobne samcekovia (ak aj nie, su rovnakeho pohlavia), teraz maju 5 tyzdnov
Kosice a okolie
Prosim kontaktujte ma na berendova@gmail.com :)

Dátum 06.07.2011
Vložil mato
Titulok Re:Re:neviem co mam robit

kupil som si zvieratko degu no po 6 dnoch mi zacalo plznut odpadava mu srst chcem sa spitat ze od coho bi to mohol mat za odpovet dakujem

Dátum 06.07.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Re:Re:neviem co mam robit

Naozaj ti neviem povedat od coho by to mohlo byt, pretoze to moze mat vela pricin, ale ak je to naozaj viditelne ze plzne radim ti okamzite navstivit veterinara, lebo nemusi byt vsetko v poriadku :)

Dátum 06.07.2011
Vložil mato
Titulok Re:Re:Re:Re:neviem co mam robit

plzne iba pri krku no neviem ci to moze bit od toho ze ma nejaku chrobu lebo vcera boliu mna mali bratranec tak som ho pustil a neviem ci sa ho nalakal alebo co

Dátum 07.07.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:neviem co mam robit

no aj keby sa zlakol tak by nemal plznut z toho. myslim si ze to bude asi nieco vaznejsie. radim navstevu veterinara aby sa to nezhorsilo.

Dátum 03.07.2011
Vložil jana
Titulok domáci chov

ahoj, už dlhšie rozmýšľam o chove degu, ale nechcem si ho kupovať z obchodu. Vedeli by ste mi poradiť nejaký chov, alebo niečo, kde by som si ho zohnala blizko Prešova? Ďakujem.

Dátum 05.07.2011
Vložil Admin
Titulok Re:domáci chov

Mozes skusit na roznych inzeratoch, ci nahodou nenajdes niekoho z presova alebo okolia. Inak ti poradit neviem. Ale nemyslim si, ze z obchodu kupovat je zly napad. My sme tiez kupovali a su zdravi. :)

Dátum 22.07.2011
Vložil monika
Titulok Re:domáci chov

Ahoj, pozri prosim moj prispevok vyssie, mam dvoch malickych samcekov ktorym musim najst novy domov :)

Dátum 27.06.2011
Vložil Vika
Titulok Škrabanie

mám malú od soboty a mám pocit že sa strašne veľa škrabe...Môže to byť z dôvodu že má malé blšky? alebo je to normálne?

Dátum 28.06.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Škrabanie

Osmaky maju vo zvyku sa casto skrabat ale ak je to naozaj prilis casto (skoro stale) tak to moze byt znak nejakych parazitov. Moze to byt vsak aj tym ze nema dostatocnu hygienu (piesok na kupanie). Vyskusajte jej dat piesok castejsie. Ak sa aj tak neprestane skrabat a budete badat aj miesta s vyplznutou srstou okamzite navstivte veterinara.

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode