Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 30.05.2018
Vložil Albertdah
Titulok How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via other regions of the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to adopt to make certain a proper prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must choose prostate examination at least once a year.

Dátum 26.05.2018
Vložil Roman
Titulok Darujem Osmaka

Ahojte . Nemá niekto záujem o mladého osmačika? Pred tromi týždňami vypadol z klietky a poranil si nôžku.Neobmedzuje ho to v pohybe a je veľmi prítulný.Problém je v tom,že ho druhá samica neustále prenasleduje a útočí na neho.Chceli sme si ho nechať ale bojíme sa že mu ublíži.Od mala je zvyknutý byť na rukách .Teraz má 5 týždňov a vie už samostatne jesť aj piť.Je to samček.Ak by mal niekto záujem ,napíšte mi prosím na mail. romanmatejicek@gmail.com
Ďakujem.

Dátum 20.04.2018
Vložil Kika
Titulok Hrabanie

Dobrý deň, chovám dvoch osmakov už asi 5 mesiacov, ale pred časom sa začali správať zvláštne, začali kúsať klietku, plasty a iné veci, ktoré ich predtým nezaujímali, stále hrabú do podlahy, už sa ani nerozprávajú. Máme dobrý vzťah, chodia sa škrabkať, pribehnu ku ruke, môžem s nimi akokoľvek manipulovať. Pohyb majú pravidelný, každý deň aspoň na hodinku, dve. Neviete čím to môže byť? Nemôže im chýbať nejaký vitamín alebo niečo?

Dátum 26.05.2018
Vložil Roman
Titulok Re:Hrabanie

Chýbajú im minerály. Kúpiš ich v každom obchode so zvieratami.Personál Ti určite poradí aký je pre osmačika najlepší.

Dátum 11.02.2018
Vložil Adela
Titulok Krce?

Ahoj. Mam uz dva dni doma osmacika. V predajni mi nevedeli povedat ci je samcek alebo samicka, vraj je na to este moc maly. Ale vsimla som si doma, ze sa z nicoho nic zvali na bok a zacne sa triast a potom vystierat tak neprijemne krcovito a piska pri tom. No chudacik :( pocitam ze to nie je normalne a ani prirodzene. Stretli ste sa s tym? Jasne ze ho vezmem na veterinu, ale aspon predom nejake info keby ste dali prosim, ak viete. Dakujem moc

Dátum 02.01.2018
Vložil Mayka
Titulok Kúpanie

Dobrý deň, asi pred troma týždňami som dostala degu.(samčeka)
S ničím nie je problém, nebojí sa, behá, vždy ku mne rád príde. Akurát sa nevie kúpať. Piesok ma nový pre činčili. Neviete mi prosím nejako poradiť ?

Dátum 15.01.2018
Vložil Lola
Titulok Re:Kúpanie

Ja mám dve samičky. Treba im kúpiť špeciálny piesok pre osmakov s malou vaničkou nasipať piesok a nechať ho v ňom. On sa sám vykúpe

Dátum 18.12.2017
Vložil Mayka
Titulok Kúpanie

Dobrý deň, asi pred troma týždňami som dostala degu.(samčeka)
S ničím nie je problém, nebojí sa, behá, vždy ku mne rád príde. Akurát máme jediný problém a tým je, že sa nevie kúpať. Piesok ma nový pre činčili. Neviete mi prosím nejako poradiť ?

Dátum 14.11.2017
Vložil Sara
Titulok Degu kúše

Prosim,

čo mám robiť ked jeden degu začal kúsať? máme ich iba 4 mesiace. Zoberiem ich na ruky, a jeden z nich začne kúsať ako keby som ho mala pustiť. Vôbec nechce byť na rukách. Nemôžem ho predsa nechať do konca života v klietke

Dátum 15.01.2018
Vložil Lola
Titulok Re:Degu kúše

Radím vám mu skúsiť dať kúsok žrádla . Keď si ho zoberie z vašej ruky tak vám dôveruje. Keď nie tak ho treba nechať tak a skúsiť to inokedy. Oni si sami vyberajú kedy začnú dôverovať svojmu páničkovy

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode