Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 25.09.2018
Vložil Maroš
Titulok Predám

Predám osmakov degu s klietkou a všetkým vybavením.

Dátum 30.09.2018
Vložil Veronika
Titulok Re:Predám

Dobrý deň
Prosim vas odkial ste? Mala by som záujem o samceka ak máte. Poprisím vás kontaktovat ma na email veroiqa 170@gmail.com ďakujem

Dátum 30.09.2018
Vložil Marián
Titulok Re:Re:Predám

Okres Trnava

Dátum 02.10.2018
Vložil Veronika
Titulok Re:Re:Re:Predám

Ďakujem ale to je daleko, ja som z po :-\

Dátum 24.09.2018
Vložil Kiko
Titulok Voľnosť

Dobrý deň mám 2 osmakov mám ich 2 týždne ale ešte sa ich bojím pustiť po byte že mi niekde zalezie alebo ho nedostanem naspäť do terária.tak či je dobrý nápad ich pustiť už

Dátum 25.09.2018
Vložil Maroš
Titulok Predám

Predám osmakov degu s klietkou a všetkým vybavením.

Dátum 23.09.2018
Vložil Jano
Titulok Osmak a morča

Dobrý deň. Môžem sa spýtať či môže byť osmak a morča spolu v jednej klietke? Idem ku sesterniciam a oni ich chcú vidieť ale nemôžu prísť k nám a rád by som ich trocha ukázal a chcú si ich pohladkať

Dátum 16.09.2018
Vložil Domča
Titulok Osmačik

Dobrý večer, v pondelok sme boli s osmakom u veterinára lebo mal zapálené očká a vypadávala mu srsť. Začali sme mu dávať kvapky a šampón čo nám predpísali ale už asi na tretí deň začal tackať, málo jedol. Teraz už druhý deň nepapa, nepije, len leží a z papulky mu tečie krv. Má zmysel ho liečiť ? Čím by to mohlo byť spôsobené?

Dátum 26.06.2018
Vložil Alzbet
Titulok Dosahovanie dominancie či agresia ?

Dobrý deň ,mám dvoch degu samčekov , prvého sme zakúpili pred 4 dňami a druhého deň po prvom z dvovodu že spolu boli v terariu vo zverimexe a rozhodli sme sa že im umožníme byt spolu aj naďalej keďže si rozumeli a spolu šantili .Obidvaja deň po prevoze domov papali z ruky a nemali problém ani na ruky vyliezť , rozdelili si domčeky v klietke a po obývačke spolu šantili ,problém nastal tretí deň včera .neskorsie zakúpený degu po vypustení bol v poriadku ,hral sa ,papal z ruky ,bol prítulný a druhý sa už nechcel dať ani chytiť ,zúril a pískal upozornoval že bude hrýzť keď sme sa ho snažili dať do klietky do ktorej sa vyslovene ťahal ,hneď sa krútil okolo domčeka toho neskoršie kúpeného degu( možno si ho značkoval ako prejav dominancie .Po vpusteni toho neskoršieho sa začali trochu biť ale keď som ich bola skontrolovať v noci boli už v poriadku , dnes rano som si všimla že sú obaja v jednom domčeku natlačený (v klietke majú dva domčeky a kokosový domček ) ,keď z neho Vindu stále sú pri sebe ,dotýkajú sa , ani jeden nebeha v kolieska čo predošlé dni stále ,už sa nechce dať pohladiť ani jeden a ja neviem čo sa deje ,obidvaja majú čosi do roka , poraďte prosím čo to môže znamenať ,nechápem prečo sú zrazu obidvaja asociálni .ďakujem za radu

Dátum 30.05.2018
Vložil Albertdah
Titulok How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections via other regions of the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the actions to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to adopt to make certain a proper prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must choose prostate examination at least once a year.

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode