Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 02.06.2011
Vložil Dada
Titulok Neviem si rady...

Potrebovala by som pomôcť s osmakmi...Mám 12 malých (ale nie celkom už) a v žiadnom chovprodukte u nás - Piešťany -ich neberú pretože majú svojich dodávateľov. Je mi ľúto ich iba tak niekomu "strčiť" pretože sú "rozmaznané"...
Ak viete radu t.č. 0905602088. Ďakujem

Dátum 06.06.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Neviem si rady...

ano o chovproduktoch viem svoje...ani tu v BB ani inde si myslim ze ti ich nevezmu ale skus dat inzeraty na rozne webove stranky a mozno sa ti niekto ozve...my osobne to tak robime a o malickych je postarane.... :) :) :)

Dátum 25.05.2011
Vložil vrado
Titulok NEMA VELA CHLPOV

CHCEM SA SPITAT OSTALI MI 2 MALE OSMAKI JEDEN JE TAKI MALI TEN DRUHI JE VEDCISU S MAMOV A MAJU MESIAC A 3TIZDNE TAK PRECO NEMA SKORO VOBEC CHLPI KED TEEN DRUHI MA

Dátum 28.05.2011
Vložil Admin
Titulok Re:NEMA VELA CHLPOV

co sa tyka velkosti tak to si myslim ze nemusi byt problem, lebo sa moze stat ze jeden je vecsi ako ten druhy, mozno je jeden silnejsi a pije viac mlieka, ale co sa tyka ochlpenia tak to moze byt naozaj problem...preco nema chlpy ti ja asi nepoviem ale moja rada znie aby si navstivil veterinara, ktory ti urcite lepsie poradi....nemyslim si ze je to normalne, ak ten druhy, ako pises, ma chlpy :) vela stastia zelam

Dátum 14.05.2011
Vložil osmacik
Titulok zuby

mam tazku otazku na niekoho kto ma skusenost a vie poradit ako skratit zubky u osmaka, ktoremu enormne prerastli... zvladne to aj neveterinar podla vaskho navodu?

Dátum 23.05.2011
Vložil Admin
Titulok Re:zuby

neviem ti v tomto poradit...osobne by som to radsej nechala na veterinara kedze je to vas milacik a mozete mu velmi uskodit :) v buducnosti odporucam vela dreva do klietky :)

Dátum 13.05.2011
Vložil žaža
Titulok prenos osmakov

ahojte, chcem sa spýtať jednu vec. idem si kúpiť osmáka 30km vzdialeneho od môjho domova a od tial by poputoval naspäť ku mne a nakoniec k samotnému majiteľovi, pretože ním nebudem ja . môže sa niečo stať keď pri prenose a ak bude nejaké 4-6 hodín v prepravke pre zvieratá , neuškodí mu to ? ďakujem

Dátum 23.05.2011
Vložil Admin
Titulok Re:prenos osmakov

myslim si ze by sa mu nemalo co stat ak bude mat dostatok vzduchu a nebude v prilis teplom prostredi...jedina vec co sa stane bude dost vydeseny z tolkeho cestovania co moze mat vplyv na jeho skrotenie :)

Dátum 12.05.2011
Vložil dada
Titulok sterilizacia degu

dobý den, mam dvoch degu samca a samicu a pred troma týždnami mi porodila. malinke su v poriadku a ona tiež. ale rada by som sa opýtala ako možem predísť tomu aby znova otehotnela? da sa to aj bez sterilizacie?a je vobec možna sterilizacia u takto malinkých zvierat?

Dátum 23.05.2011
Vložil Admin
Titulok Re:sterilizacia degu

pravdaze sterilizacia je mozna, ak mate v meste alebo vo vasom okoli dobru veterinarnu kliniku, ale osobne si myslim ze je to dost penazi...bez sterilizacie sa vsak neda predist tomu aby sa parili, iba ak by ste ich uplne oddelili :)

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode