Neviete si rady? Napíšte nám!

Dátum 23.05.2011
Vložil Admin
Titulok Re:Nocne zivocichy?

v podstate sa preberaju k zivotu skor v noci, ale dobra rada znie, vela sa im venovat cez den a nenechat ich spat....potom budu chodit spat s vami a casom si na to sami zvyknu....ale ak nie su skrotene tak sa moze stat ze budu v noci velmi intenzivne a prenikavo piskat, ale to len preto, ze su v neznamom prostredi a boja sa....cize nemajte strach casom to prestane ak sa im budete venovat a skrotite ich :)

Dátum 06.05.2011
Vložil Karin
Titulok Cukrovka

Ahoj,mozno som slepa:),alebo som si nevsimla,ale nikde som nevidela priznaky cukrovky okrem toho zakalu. Ako mozem aj v skorych stadiach rozpoznat cukrovku? A co osmaky a kable? Obzieraju ich?

Dátum 08.05.2011
Vložil admin
Titulok Re:Cukrovka

Symptómy - jednostranný alebo obojstranný zákal očnej šošovky, zvýšený smäd a chuť k jedlu, pridávanie alebo uberanie na váhe. Často sa vyskytujú problémy s koordináciou spôsobené slepotou.

Dátum 27.04.2011
Vložil vrado
Titulok este jedna otazka

ked som si kupil samicku degu bola uz tehotna
porodila 17.4 a mala 4 mlade
no 2 zomreli a dva co ostali tak jedno je 2razi take velke ako to jedno to male je uplne vichudnute , beha aj za mamov no je take slabe tarbave co snim mam robit dakujem

Dátum 01.05.2011
Vložil admin
Titulok Re:este jedna otazka

Neviete ci nahodou nebola samicka oplodnena samcekom s jednej rodiny ci niesu nahodou pribuzny...vtedy sa mozu vyskytnut rozne degenerativne choroby...a mozno aj preto tie 2 zomrely...alebo potom dalsia moznost ze vasa samicka ma nejaku chorobu napr. cukrovku a ani o tom neviete.

Dátum 01.05.2011
Vložil vrado
Titulok Re:Re:este jedna otazka

precital som si priznaki pri cukrovke jedine to co schudla ale to asi tim ze porodila

Dátum 01.05.2011
Vložil vraado
Titulok Re:Re:Re:este jedna otazka

a koo som ju kupil tak koniec chvosta nema skoro vobec chlpati

Dátum 02.05.2011
Vložil admin
Titulok Re:Re:Re:Re:este jedna otazka

to moze mat kludne este pred tym ak mala male tak jej ich obhryzli ja som si tiez kupil samicku a mala male vsetky zdrave nastastie a tie male jej obhryzli chvostik takze to nic nemusi byt :) neviem no odporucim jedine ist z aveterinarom ale takym ktory pozna osmaky aspon zcasti..ten vam asi pomoze lepsie..treba ist cim skor ak im nieco je nech sa na to pride cim skor. :)

Dátum 19.04.2011
Vložil babu
Titulok piskanie

ahojte chcem sa spytat a poradit.mam osmaka a je taka malatna a piska..co by jej mohlo byt..dakujem

Dátum 26.04.2011
Vložil admin
Titulok Re:piskanie

Pozrite sa v článku Zdravie a choroby degu a mozete presne urcit co mu je vacsinou byva viac tych priznakov.

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode